Serwis RTV – Naprawa telewizorów - Naprawa laptopów Gdańsk

AsterMedia działa na terenie Gdańska.  Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe urządzeń RTV oraz GSM z wyceną, która Cię nic nie kosztuje. Pracują u nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem popartym certyfikatami, którzy podchodzą do każdego klienta i jego urządzenia indywidualnie. U nas nie mówimy "nie da się". Nie idziemy na skróty, szukamy dla Ciebie i Twojego sprzętu najlepszego rozwiązania w rozsądnej cenie. Jeśli interesuje Cię sprawdzony i solidny serwis RTV to trafiłeś idealnie. Obsługa klienta rozpoczyna się od diagnozy uszkodzonego sprzętu. Dzięki temu konsument już na początku usługi jest powiadomiony o kwocie naprawy i nie musi martwić się o dodatkowe opłaty.

Świadczymy w Gdańsku wszystkie usługi związane z naprawą drobnych sprzętów RTV, a także urządzeń takich jak: konsole, zwłaszcza XBOX 360 czy Play Station, telewizory, LCD, ale także te plazmowe, monitory oraz komputery stacjonarne.  Jesteśmy czołowym serwisem GSM w Trójmieście, zajmujemy się naprawą telefonów oraz tabletów, a także czytników książek elektronicznych.  Wymieniamy, jak również, naprawiamy i ulepszamy: ekrany LCD, głośniki i mikrofony oraz inne gniazda, a także ściągamy z urządzeń blokadę simlock. 

Usuwamy takie usterki jak: niedziałający dotyk w urządzeniach czy krótko trzymające baterie.  Możemy zaproponować Ci naprawę innych urządzeń: ładowarki, płyty główne, tunery satelitarne, smart TV, kina domowe, urządzenia DVD, blue ray, projektory multimedialne, komputery samochodowe czy zasilacze. Możesz do nas także przyjść z drukarką, przenośnym dvd lub innym nośnikiem do odtwarzania plikow graficznych, dvd i książek. Naprawiamy takie części jak: płyty główne, zwłaszcza w telewizorach, oraz karty graficzne, w notebookach i laptopach. Zajmujemy się również sprowadzaniem części zamiennych do urządzeń znanych marek, między innymi: Apple, Samsung, Lenovo i Philips. Dodatkowo oferujemy sprzedaż i kupno telefonów komórkowych.

Zapraszamy serdecznie na ulicę Piekarniczą 12a, w Gdańsku, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.