Serwis GSM – Naprawa telefonów Gdańsk

Oferujemy profesjonalny serwis telefonów komórkowych. Podejmiemy się naprawy każdego telefonu, bez względu na model i markę. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi: - wymiana dotyków, - wymiana ekranów LCD, - wymiana taśm i głośników, - ściąganie blokady sim-lock - i dużo więcej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeśli Twój telefon ma inną usterkę, przyjdź z nim do nas, a my postaramy się pomóc. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta i fachowe podejście do każdego serwisu.

Naprawa telefonów to nasza pasja. Każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie i fachowe doradztwo ze strony naszych pracowników. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dystrybutorami części zamiennych. Przy naprawach stosujemy podzespoły najwyższej jakości, dostępne w konkurencyjnych cenach. Wszystko po to, by móc zaoferować swoim klientom profesjonalny serwis GSM Gdańsk, który nie kosztuje fortuny. Jako jeden z niewielu nasz serwis GSM Gdańsk oferuje bezpłatną diagnozę usterek poprzedzającą właściwą naprawę. Dopiero kiedy stwierdzimy, w czym tkwi problem i ile w przybliżeniu będzie kosztować naprawa klient może zdecydować, czy skorzysta z naszych usług. To bardzo wygodne rozwiązanie dla obu stron - my pozostajemy uczciwi wobec swoich klientów, natomiast klienci nie muszą obawiać się horrendalnych kosztów naprawy. Jeśli to możliwe, staramy się naprawiać podzespoły, zamiast bez zastanowienia wymieniać je na nowe.

Każdy serwis GSM Gdańsk wykonywany jest możliwie szybko, tak by telefon jak najszybciej wrócił do właściciela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach telefon to dla wielu osób podstawowe narzędzie do kontaktu z bliskimi i pracy. Dokładamy wszelkich starań, by czas naprawy był jak najkrótszy. Proste usterki możemy naprawić od ręki. Od początku działalności firmy naszym priorytetem była satysfakcja klienta. Przyjdź i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić i jak niewiele będzie to kosztować.