Serwis AGD Gdańsk

AsterMedia to profesjonalny serwis działający od ponad 15 lat. Zajmujemy się naprawą AGD w Gdańsku. Znów się coś zepsuło? Nie działa, nie kontaktuje, szumi, bzyczy i bulgocze? Bez obawa, pomożemy! Nie wyrzucaj, nie kupuj nowego! Ocenimy, wycenimy, naprawimy! Pamiętaj,że oddając uszkodzony lub zepsuty sprzęt do serwisu przyczyniasz się do dbałości o środowisko i zachowujesz się proekologicznie!

Gwarantujemy Państwu ocenę usterki, oszacowanie kosztu usługi i profesjonalną naprawę. Diagnoza w naszym serwisie jest bezpłatna. Dbamy o to, aby usługa była wykonana szybka i poręczamy ją gwarancją. Jakość wykonywanych prac oraz zadowolenie klienta jest naszym priorytetem! Usługi: - naprawa żelazek - naprawa robotów kuchennych - naprawa odkurzaczy - naprawa ekspresów ciśnieniowych - naprawa suszarek - naprawa czajników - naprawa maszynek do mięsa - naprawa krajalnic, maszynek do mięsa - naprawa blenderów - naprawa sokowirówek i wyciskarek - naprawa wentylatorów - naprawa pralek - naprawa zmywarek - naprawa okapów - naprawa kuchenek gazowych, indukcyjnych, elektrycznych - i inne! Małe i większe AGD w naszym serwisie zostanie otoczone troską i zyska nowe życie.

Zajmujemy się: - diagnozą usterki - wymianą części zewnętrznych urządzenia, np. wymiana uszkodzonej rury od odkurzacza, wymiana kabla od żelazka - wymianą uszkodzonych części wewnątrz urządzenia - naprawą niesprawnych mechanizmów - naprawą elektroniki koniecznej do bezawaryjnego działania sprzętu - wymianą programatorów - konserwacją sprzętów Naprawa urządzeń takich firm, jak: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Idesit, Polar, Whirpool, Philips, Candy, Simens, Bosch, Electrolux, Zanussi, Miele, Zelmer, LG, Gorenje, Hoover, Beco i inne. Dbamy o rozsądne ceny i komfort finansowy klienta. Przyjdź i zapytaj, dowiedz się, jakie proponujemy rozwiązania. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, jak i firm. Wystawiamy faktury VAT. Pewność i satysfakcja = AsterMedia Serwis AGD. Gdańsk - tutaj znajduje się nasz punkt naprawy AGD.