O nas - AsterMedia Serwis – Serwis GSM RTV i AGD – Gdańsk

AsterMedia to profesjonalny serwis, który posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w świadczeniu takich usług jak: naprawa różnego rodzaju komputerów, laptopów, tabletów, telewizorów, nawigacji, konsoli, monitorów, wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, DVD oraz innego sprzętu RTV. Dodatkowo w zakresie oferowanych usług można także skorzystać z naprawy różnych modeli telefonów GSM w zakresie m.in. wymiany dotyków, gniazda usb, głośników, taśmy, LCD, a także ściągnięcia blokady simlock. Warto nadmienić, że AsterMedia świadczy zarówno bezpłatny dojazd do klienta, jak i bezpłatną diagnozę, a także wszelkie wykonywane naprawy stara się realizować w trybie ekspresowym, udzielając również na przeprowadzone prace gwarancję.

 

Dodatkowo, o czym warto powiedzieć, prawie większość serwisów, które to obecnie funkcjonują na polskim rynku nie przeprowadzają wnikliwej analizy faktycznych uszkodzeń, ograniczając się tym samym jedynie do stwierdzeń, że została uszkodzona płyta główna, która należy niezwłocznie wymienić na nową. Natomiast firma AsterMedia do każdej naprawy stara się podchodzić w sposób indywidualny, dokładnie analizując każdą sytuację. Wieloletnie doświadczenie, jak również podjęta współpraca z Laboratorium Badawczo-Rozwojowym w zakresie technologii CSP, uBGA, BGA, SMD, czy też FLIP CHIP, sprawiło, że dla naszej firmy w zakresie elektroniki nie ma tak naprawdę rzeczy niemożliwych do wykonania. Dlatego też AsterMedia w zakresie świadczonych usług podejmuje się również złożonych napraw płyt głównych zarówno do laptopów, komputerów, jak i telewizorów, co jest realizowane w umownej cenie od 250 do 290 złotych. To, co należy także dodać, to fakt, że posiadamy wykwalifikowaną kadrę wielu specjalistów, którzy we wcześniejszych etapach swoich karier byli serwisantami takich firm jak np. MSI, ASUS, czy też GIGABYTE, dzięki czemu posiadają nie tylko bogatą wiedzę, ale także umiejętności, które zostały potwierdzone wieloma międzynarodowymi certyfikatami IPC.

 

Cena umowna 290zł nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty umownej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza.

 

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

 

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany płyt głównych dokonujemy złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy.

 

Wykonujemy między innymi następujące usługi:

Wymiany układów bga, lutowanie, przelutowanie REBALLING (mostki północne/południowe, układy graficzne) (również montaż krótkich serii dla do produkcji).
Endoskopowa inspekcja połączeń lutowanych ukrytych pod korpusami komponentów BGA.
Wymiany gniazd zasilania oraz wszelkiego rodzaju gniazd: lpt, com, usb, itp.
Wymiany gniazd procesora (socket CPU) oraz złącz banków pamięci.
Naprawy układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania, kontroli temperatury.
Naprawy wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic.
Naprawy zintegrowanych kart graficznych, dźwiękowych, sieciowych.
Wymiany kontrolerów klawiatury, firewire.
Wymiany procesorów, przetworników analogowo-cyfrowych oraz wszelkiego rodzaju układów scalonych.
Wymiany lamp w matrycach, naprawy elektroniki matryc.
Wymiany matryc. W przypadku braku możliwości naprawy.
Wymiany napędów optycznych CD, DVD. W przypadku braku możliwości naprawy.
Czyszczenie klawiatur w myjkach ultradźwiękowych (w przypadku zalania różnego rodzaju płynami).
Naprawa lub wymiana wszelkiego rodzaju taśm oraz przewodów sygnałowych.
Naprawy inverterów. 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inpekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać płytę główną do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 18.50 zł.  Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą EuroSerwisu.

 

 

PONADTO WYKONUJEMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

 

» Naprawa laptopów/ notebooków/ netbooków
» Naprawa telefonów/ smartfonów
» Naprawa Monitorów LCD oraz CRT
» Naprawa telewizorów LCD i Plazma
» Naprawa komputerów stacjonarnych
» Naprawa płyt głównych
» Naprawa kart graficznych, Naprawy czasowo zawieszone ( dotyczy kart graficznych do komputerów PC )
» Naprawa Zasilaczy
» Naprawa zasilaczy awaryjnych UPS
» Naprawa elektroniki dla przemysłu
» Naprawa konsoli XBOX 360 oraz PlayStation 3
» Naprawa tunerów satelitarnych
» Naprawa tabletów oraz książek elektronicznych
» Naprawa projektorów multimedialnych
» Naprawa Robotów/Odkurzaczy Samojezdnych
» Naprawa komputerów samochodowych
» Aktualizacja nawigacji
» Montaż na zamówienie komponentów SMD, QFP, BGA, uBGA